Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.
Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи

запрошує до публікації науковців, аспірантів, студентів ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичних працівників, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері педагогічних наук.

 

Приймаються статті до Випуску № 71, 2019
Прийом матеріалів здійснюється до 22 листопада 2019 р.
Розміщення електронної версії на сайті до 17 січня 2020 р.
Розсилка друкованих примірників 24 січня 2020 р.

 

 ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ

ЗАВАНТАЖИТИ ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

 

Для опублікування статті у № 71, 2019 необхідно до 22 листопада включно:

 • заповнити довідку про автора за посиланням;
 • надіслати на електронну пошту редакції Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. статтю, оформлену згідно вказаних вимог;

Редакція журналу здійснює внутрішнє анонімне рецензування статті (single-blind review – рецензент знає автора, але автор не знає рецензента). Після проходження рецензування автор отримає на електронну скриньку лист із результатами рецензування (Статтю прийнято до публікації або Статтю необхідно доопрацювати). Після офіційного підтвердження та надання реквізитів від редакції журналу автором здійснюється оплата.

 • надіслати квитанцію про сплату вартості публікації.

Розмір коштів на покриття витрат з публікації статей у Науковому часописі НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 5. складає 550 грн. за одну статтю обсягом до 12 стор., у разі перевищення обсягу 12 стор. додатково сплачується 50 грн. за кожну додаткову сторінку статті.

Література та анотації також входять до загальної кількості сторінок публікації, що оплачується.

 

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТА ЗМІСТУ НАУКОВИХ СТАТЕЙ

 Матеріали, подані з порушенням вимог стандартів, не приймаються до редагування і публікації.

 

Формат А 4; поля – 2 см (нижнє) х 2 см (верхнє), 3 см (ліве) х 1,5 см (праве); абзац – 1,25 см; міжрядковий інтервал – 1,5 см; шрифт – Times New Roman; кегль – 14.

 

 Структура статті:

 1. УДК
 2. Прізвище, ім’я, по батькові.
 3. Назва статті (українською, російською та англійською мовами).
 4. Анотація (1800 друкованих знаків) та ключові слова (8-10 слів) – українською та англійською мовами. Анотація російською потрібна, якщо стаття російською мовою.
 5. Текст статті.
 6. Використана література, оформлена згідно ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання» з поправками (код УКНД 01.140.40).
 7. References.

При транслітерації дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» від 27 січня 2010 р. №55.

 1. Відомості про автора (-ів) українською і англійською мовами: прізвище, ім’я, по батькові; науковий ступінь, вчене звання (за наявності); посада, організація, в якій працює автор, електронна адреса.

 

Рецензування статей 

Процедура рецензування є анонімною як для рецензента, так і для авторів (двостороннє «сліпе» рецензування). Рецензуються статті, які повністю відповідають вимогам до оформлення та змісту наукових статей і які не викликали зауважень та заперечень на етапі первинного контролю редакційної колегії. Рукописи, які не відповідають цим вимогам, не допускаються до рецензування. Якщо у редакції виникли зауваження до поданої статті, такий рукопис повертається автору для доопрацювання та вдосконалення.

Рецензування проводиться конфіденційно протягом трьох-п’яти днів з моменту надходження статті автора до журналу. Рецензування допомагає автору підвищити якість наукової статті, а також дає підстави редакційній колегії прийняти рішення про її публікацію чи відмову у такій.

Рецензією є відповідно заповнений формуляр з обов’язковим переліком зауважень до статті. Редакційна колегія передає зауваження безпосередньо автору статті. Стаття не підлягає публікації у разі небажання автора внести виправлення в її текст.

Авторів, чиї статті отримали негативну рецензію від рецензента (або помічені в плагіаті, або інші причини відмови), просимо не подавати свої статті (повторно / нові) протягом року згідно з Міжнародними правилами публікацій в наукових журналах.

 

 Графік на 2019 рік

Випуск

Дедлайн

(дата до якої необхідно надіслати статтю)

№ 66

1 лютого 2019 р.

№ 67

29 березня 2019 р.

№ 68

10 травня 2019 р.

№ 69

19 липня 2019 р.

№ 70

27 вересня 2019 р.

№ 71

22 листопада 2019 р.

Через 2 місяці після дедлайну ми надсилаємо друкований екземпляр збірника. Будемо раді співпрацювати з Вами!

З приводу будь-яких запитань звертайтесь до редакції за контактами.