Тематичні випуски наукових журналів України з питань європейської інтеграції

 

Організатор проєкту: Міністерство освіти і науки України
Видавець проєкту: Видавничий дім «Гельветика»
Мета проєкту: популяризація впровадження євроінтеграційної тематики у наукові дослідження з різних наук вчених, ЗВО та наукових установ України. 

 

Шановні вчені-педагоги!

20 лютого 2014 року армія рф розпочала захоплення Кримського півострова, а отже, саме в цей день уперше відбулося порушення норм міжнародного права з боку росії, яке кваліфікували як акт агресії проти України. У цей день у Києві українська злочинна влада на Майдані розстрілювала людей, які відстоювали саме євроінтеграційні прагнення Українського народу. Фактично російсько-українська війна розпочалася саме цього дня, і сталося це через європейський вектор розвитку України. 24 лютого 2022 року росія перейшла в повномасштабний наступ, вчиняючи тисячі воєнних злочинів проти мирного населення України.

23 червня 2022 року Україні був наданий статус кандидата на вступ до Європейського Союзу, що вкотре юридично закріпило на загальноєвропейському рівні євроінтеграційний вибір Українського народу, який він продовжує відстоювати у війні.

Учені України впродовж останніх 5 місяців неодноразово демонстрували важливість наукового й освітнього фронту, об’єднуючись заради взаємодопомоги та майбутньої перемоги. З метою привернення більшої уваги монолітної наукової спільноти України до євроінтеграційної тематики в липні 2022 року Міністерство освіти і науки України розпочало реалізовувати проєкт «Тематичні випуски наукових журналів України з питань європейської інтеграції» (Інформація про проєкт за посиланням).

У межах проєкту передбачене об’єднання журналів із таких галузей та спеціальностей: освіта та педагогіка; культура і мистецтво; історія та археологія; філософія; філологія; політологія; економіка, управління та адміністрування, сфера обслуговування; психологія; журналістика; право; публічне управління та адміністрування.

Усі наукові статті вчених України, які будуть подані до тематичних випусків проєкту, будуть опубліковані безоплатно. Видавцем проєкту є видавничий дім «Гельветика», який грантував 500 000 гривень для його реалізації.  

Тематичний випуск із педагогічних наук та соціальної роботи, присвячений євроінтеграції, у межах проєкту Міністерства освіти і науки України буде виданий зусиллями редакційної колегії журналу «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи».

Шановні вчені-педагоги, у разі вашого зацікавлення євроінтеграційною тематикою у сфері педагогічних наук та соціальної роботи запрошуємо вас долучитися до реалізації проєкту шляхом подання свого наукового доробку на розгляд редакційної колегії до 15 вересня 2022 року (кінцева дата подання матеріалів).

Через науку та освіту продовжуємо відстоювати європейські гуманістичні цінності!

 

 

Прийом матеріалів здійснюється до 15 вересня 2022 р.

Розміщення електронної версії на сайті – після 15 листопада 2022 р.

Розсилка друкованих примірників – після 30 листопада 2022 р. 

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ ТЕМАТИЧНОГО ВИПУСКУ (PDF)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЄКТ МОН УКРАЇНИ (PDF)

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ (PDF)

 

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ

Для опублікування статті у тематичному випуску необхідно до 15 вересня 2022 року включно:

  • заповнити довідку про автора за посиланням;
  • надіслати на електронну пошту редакції Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. статтю, оформлену згідно вказаних вимог.

Обовязково вказати у темі листа ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ.

Редакція журналу здійснює внутрішнє анонімне рецензування статті (single-blindreview – рецензент знає автора, але автор не знає рецензента). Після проходження рецензування автор отримає на електронну скриньку лист із результатами рецензування (Статтю прийнято до публікації або Статтю необхідно доопрацювати).

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Публікація є безкоштовною.

 

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТА ЗМІСТУ НАУКОВИХ СТАТЕЙ

Наукові статті, що подаються на розгляд редакційної колегії, мають відповідати євроінтеграційній тематиці.

Матеріали, подані з порушенням вимог стандартів, не приймаються до редагування і публікації.

Максимальна кількість авторів однієї статті - 5 осіб.

Формат А 4; поля – 2 см (нижнє) х 2 см (верхнє), 3 см (ліве) х 1,5 см (праве); абзац – 1,25 см; міжрядковий інтервал – 1,5 см; шрифт – Times New Roman; кегль – 14.

Мінімальний обсяг статті – 12 повних сторінок.

Максимальний обсяг статті – 18 повних сторінок.

Мова подання статті: українська, англійська.

 

Структура статті:

1. УДК

2. Прізвище, ім’я, по батькові.

3. Назва статті (українською та англійською мовами).

4. Анотація (1800 друкованих знаків) та ключові слова (8-10 слів) – українською та англійською мовами.

5. Текст статті.

6. Використана література, оформлена згідно ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».

7. References.

При транслітерації дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» від 27 січня 2010 р. № 55.

8. Відомості про автора (-ів) українською і англійською мовами: прізвище, ім’я, по батькові; науковий ступінь, вчене звання (за наявності); посада, організація, в якій працює автор, електронна адреса.